Naszywki na ubrania — jak skutecznie promować biznes?

Współcześnie promocja biznesu nie jest łatwym zadaniem. Większość ciekawych pomysłów została wykorzystana, a wciąż pojawiające się na rynku firmy w pewien sposób powielają to, co już jest. Nic więc dziwnego, że konsumenci ostrożnie podchodzą do tego, co mogą kupić i co oferują nowe marki. Jednak bardzo zdeterminowani przedsiębiorcy nieustannie szukają nowych rozwiązań, aby zainteresować klientów oraz wzbudzić w nich zaufanie. Sprawdź, czym są naszywki na ubrania, co mogą zawierać oraz czym cechują się naszywki z gumy!

Naszywki na ubrania — czym są?

Naszywki ubraniowe kojarzone są zwykle z elementami produkowanymi z tkanin. Jednak obecnie, kiedy technologia znacznie poszła do przodu, a jej wykorzystanie nie wiąże się już z ogromnymi kosztami, naszywki wykonywane są z trwalszych oraz bardziej przystępnych materiałów, takich jak PCV. Doskonałym tego przykładem są naszywki gumowe dostępne, o których więcej przeczytasz na stronie https://polinal.pl/produkty/emblematy-gumowe/naszywki-soft-pvc-3d/.

Naszywki mogą mieć rozmaitą wielkość, a konkretne wymiary zależeć będą od tego, czego oczekuje klient. Innowacyjne technologie pozwalają bez większego problemu uzyskać nawet bardzo małe elementy bogate kolorystycznie.

Jak powstają naszywki ubraniowe?

Znaczna większość dostępnych naszywek materiałowych to efekt wykorzystania haftu komputerowego. Niektóre to efekt nadrukowania wzoru. Cały proces rozpoczyna się w komputerze, a dokładniej podczas opracowywania projektu. Należy bardzo dokładnie określić, jaki wzór ma powstać, ponieważ to komputer będzie odpowiedzialny za jego wykonanie. Haft komputerowy jest metodą bardzo precyzyjną, wykorzystywaną od wielu lat.

Naszywki gumowe powstają jednak nieco inaczej. Tutaj najważniejszą rolę odgrywa technologia mikrowtrysku, inaczej określana mikroiniekcją. Jest to automatyczny proces punktowego zalewania aluminiowej matrycy płynnym PCV. Po zalaniu formy całość trafia do pieca i zostaje poddana wygrzaniu. Efektem są elastyczne gumowe naszywki, najczęściej z logo firmy.

Technologia produkowania naszywek gumowych daje możliwość nanoszenia jednocześnie wielu kolorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby odwzorowany został praktycznie każdy projekt, niezależnie od jego wielkości czy ilości kolorów.

Gumowe naszywki ubraniowe — jakie parametry uwzględnić podczas zamawiania?

Podczas zamawiania naszywek gumowych, warto pod uwagę wziąć kilka istotnych parametrów. Chodzi o:

  • kolory — każdy projekt wymaga wykonania specjalnej formy aluminiowej. Trzeba na samym początku idealnie dopracować swoją wizję, aby uzyskać najlepszy efekt!
  • kształt — zamówić można każdy dowolny kształt, w tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń,
  • wymiary — wysokość oraz szerokość naszywek to kwestia indywidualna w przypadku naszywek gumowych nie ma zbyt wielu ograniczeń,
  • sposoby mocowania — do najpopularniejszych należy rzep oraz szycie. Naszywki przystosowane do przyszycia posiadają specjalne wgłębienia na brzegach, które znacznie ułatwiają prowadzenie ściegu. Naszywki na rzep produkowane są od razu z pasującym kształtem mocnym rzepem. Można je wielokrotnie łączyć i oddzielać.

Cechy charakterystyczne naszywek gumowych

Naszywki gumowe mogą pochwalić się całą gamą zalet. Przede wszystkim są:

  • kolorowe — żywe kolory to ogromny atut tego rodzaju naszywek. Przyciągają uwagę, świetnie pełnią funkcję reklamową, a przy okazji umacniają rozpoznawalność marki,
  • miękkie i elastyczne — idealnie dopasowują się do kształtu ubrań, są trwałe, nie łamią się ani nie ścierają,
  • precyzyjne — detale w tego rodzaju naszywkach traktowane są z uwagą, technologia mikrowtrysku pozwala na uzyskanie zachwycających szczegółów,
  • przyjemne w dotyku — dzięki użyciu soft PCV naszywki te są bardzo miłe w dotyku, miękkie i delikatne, jest to bardzo ważne głównie dla branży odzieżowej.

Na jakich ubraniach umieścić gumowe naszywki?

Przy użyciu naszywek można ozdobić wiele rozmaitych elementów odzieżowych. Niezwykle często można je spotkać na plecakach szkolnych, czapkach z daszkiem czy butach. Naszywki stają się nieodłączonym elementem kurtek i spodni. Jednak nic dziwnego, że producenci na nie stawiają — ich wytrzymałość, doskonałe odwzorowanie kolorów i idealne dopasowanie do ubrań przeważają nad innymi typami naszywek.

Czy warto zamówić naszywki?

Niezależnie od tego, czy chcesz wypromować swoją nową markę, czy po prostu szukasz trwałego emblematu na ubrania dla swoich pracowników — koniecznie zdecyduj się na naszywki gumowe. Są niezawodne, miękkie, elastyczne i miłe w dotyku. Brudne łatwo się czyszczą i nie poddają się zróżnicowanym warunkom atmosferycznym.